Konsultacje e-commerce i sklep internetowy

Nasze doświadczenie z branżą e-commerce sięga 2010 roku. Przez ten okres zajmowaliśmy się wieloma sklepami internetowymi jako managerowie e-commerce. Dzięki temu zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie w branży e-commerce podczas prowadzenia wielu sklepów internetowych.

Zaowocowało to bogatą wiedzą w bardzo szerokim spektrum dotyczącym prowadzenia sklepu internetowego. Obszary w których się specjalizujemy:

Zakładanie i uruchamianie sklepu internetowego

Konfiguracja sklepu internetowego

Procesy sprzedażowe w sklepie internetowym

Promocja sklepu internetowego

Marketing sklepu internetowego

Dropshippingowy sklep internetowy

Logistyka w sklepie internetowym

Obsługa Klientów

Wizerunek sklepu internetowego (Branding)

Dzięki tak szerokiej wiedzy i kompetencją możemy zaoferować kompleksowe doradztwo w zakresie sklepu internetowego.

Doradztwo e-commerce 360 stopni

Doradzamy właścicielom sklepów internetowych w zakładaniu, uruchamianiu i prowadzeniu ich sklepów internetowych. Planujemy strategię oraz ją wdrażamy.

Pomożemy Ci w wyborze produktów do Twojego sklepu internetowego, wesprzemy Cię w tym jak przygotować opisy produktów tak aby sprzedawały.

Podczas konsultacji możemy dokonać analizy i audytu Twojego sklepu w zakresie takim jaki Cię interesuje. Dzięki temu znajdziemy i wskażemy wszelkie błędy jakie znajdują się na Twojej stronie.

Dzięki naszym wskazaniom wyeliminujesz znalezione błędy co przełoży się na zwiększenie sprzedaży w Twoim sklepie internetowym.

Nasze konsultacje są bardzo elastyczne dzięki czemu dopasujemy się do Twoich potrzeb.

W Dealways stawiamy na najwyższą jakość naszych usług. Dlatego też na każdą konsultacje czy też doradztwo w zakresie e-commerce dajemy gwarancję oraz dodatkowy czas po konsultacji na dodatkową sesję pytań.

Dbamy o naszych Klientów na każdej płaszczyźnie współpracy.

Jesteśmy profesjonalistami, możesz na nas polegać.