Cześć! Od dziś zmieniamy oblicze e-commerce na lepsze!


👏 Cześć !                 

Albo jak to bywa w świecie programistów

“Hello World” 🙂

To nasz pierwszy post, a więc kilka słów wyjaśnień dlaczego tak stoimy.

Ponieważ właśnie zaczęliśmy tworzyć markę szkoleniową skupioną w okół branży E-Commerce.

Doskonale widzimy jak aktualnie wygląda dostępna wiedza na temat uruchamiania i prowadzenia sklepu internetowego i uważamy że zdecydowanie brakuje mnóstwa konkretów, dobrych wskazówek i praktycznych life-hacków pozwalających sprawnie prowadzić biznes internetowy.

DealWays to:

 WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

ℹ️ Tomasz Kubica (z tyłu) – pasjonat branży e-commerce dawniej przez 2 lata związany z jednym z największych hostingów w Polsce czyli nazwa.pl, od 4 lat związany z jedną z największych platform do prowadzenia sklepu internetowego i sprzedaży online – Sky-Shop.pl – gdzie na codzień wspiera setki właścicieli sklepów internetowych w uruchamianiu i prowadzeniu sklepu internetowego, odbywając tysiące rozmów. Posiada również własny sklep internetowy który z powodzeniem rozwija. Specjalista od Dropshippingu, zdobywał doświadczenie na własnej skórze. Prawdziwy ekomersiak .

ℹ️ Maciej Cebertowicz (z przodu) – w branży e-commerce od 9 lat, najpierw zarządzał kilkoma sklepami internetowymi dla wielu firm, jednym z sukcesów to wyprowadzenie sklepu internetowego z comiesięcznych strat do 1,5 mln zł obrotu rocznie. Prowadził również własny sklep internetowy, który w jeden kwartał wygenerował 250 000 zł obrotu. Aktualnie odpowiada za sprzedaż, marketing i rozwój platformy sklepów internetowych Sky-Shop.pl. Specjalista od sprzedaży i marketingu.

 NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

To jest to na czym najbardziej nam zależy tworząc markę szkoleniową DealWays.pl. Od początku stawiamy na najwyższą jakość, bez żadnego bullshitu, sprzedawania marzeń, tworzenia wyimaginowanej rzeczywistości tylko po to aby dostępna wiedza wyglądała jak laurka ale nie niosła za sobą żadnej jakości. Najwyższa jakość będzie widoczna na każdym kroku, “Client Success”, to dobrze definiuje nasz tok myślenia. Najlepszą obsługę i jakość poczujesz począwszy od pierwszego kontaktu z nami, poprzez pozytywne doświadczenia i maksymalną dawkę jakościowej wiedzy podczas szkolenia, po wiele konkretnych materiałów szkoleniowych i świetną atmosferę.

 DARMOWA WIEDZA:

Właśnie tworzymy dla Was podcast który będzie dostępny na:

ℹ️ Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCT9oBCY8pA2v18gh4VFcJfw…
ℹ️ Spreaker: https://www.spreaker.com/user/dealcast

Podcast będzie nosił nazwę DealCast. Będziemy dzielić się z Wami naszą wiedza na wiele zagadnień związanych z branżą e-commerce. Liczymy również na Waszą interakcję z nami.

 SPOŁECZNOŚĆ:

Aby być na bieżąco w kontakcie, tworzymy dla Was społeczność w której kontakt z nami będzie bardzo prosty. Mowa tutaj o dwóch grupach, dla każdego coś dobrego 🙂

Grupy:

ℹ️ Zrozumieć Dropshipping – https://www.facebook.com/groups/zrozumiecdropshipping

To grupa dla wszystkich tych którzy myślą o prowadzeniu sklepu w Dropshippingu – gorąco zapraszamy!

ℹ️ Od etatu do właściciela sklepu internetowego – https://www.facebook.com/groups/OdEtatuDoSklepu

Ta grupa zaś jest kierowana szczególnie dla ludzi którzy chcą po prostu otworzyć swój własny sklep internetowy, zacząć robić coś swojego i zrezygnować z etatu.

 SZKOLENIA I KONSULTACJE:

Jak już wyżej wspomnieliśmy DealWays to marka szkoleniowa z najwyższą jakością. Znajdziecie u nas przede wszystkim szkolenia STACJONARNE, tak, stacjonarne, nie żadne online’owe szkolenia robione na kolanie. Nasze szkolenia to 1 lub 2 dni pełne merytorycznej i konkretnej wiedzy od wieloletnich praktyków którzy dodatkowo konfrontowali swoją wiedzę z setkami właścicieli sklepów internetowych. Wiemy co robimy!

Nasze szkolenia są skierowane dla:

🆗 Osób początkująych
🆗 Właścicieli, pracowników i managerów
🆗 StartUpów

🆗 Realizujemy też szkolenia dedykowane specjalnie dla Twojej firmy!

A jeżeli forma szkolenia nie będzie dla Ciebie odpowiednia to śmiało możemy usiąść na Skype i porozmawiać na temat Twojego biznesu.

Na początek to tyle, wkrótce znowu się odezwiemy.

🤩 A tymczasem idziemy montować pierwszy odcinek DealCast’u który ukażę się już na dniach

Stay Tuned!🔥🔥🔥


DealWays